Aktualności

/Aktualności/

Autokar z Kutna do Trójmiasta

Fundacja Duval ufundowała wynajęcie autokaru na tygodniowa wycieczkę dla 30 Podopiecznych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kutnie. Młodzież pojechała z Kutna do Trójmiasta a tam na miejscu również mieli do dyspozycji autokar, dzięki któremu mogli uczestniczyć w wycieczkach krajoznawczy i zobaczyć Pomorze.

Kwiecień , 2016|

Akcja AMPFUTBOL

Fundacja Duval już kilkakrotnie wsparła drużynę AMPFUTBOL przekazując środki pieniężne na organizacje międzynarodowego turnieju piłki nożnej osób po amputacjach, a także byliśmy jednym ze sponsorów reprezentacji Polski Mistrzostwach Świata w Meksyku! Na zdjęcia Linda Sztyller z Fundacji Duval, jej córka Sonia i zawodnicy AMPFUTBOL podczas międzynarodowego turnieju, który odbył się w Warszawie. [...]

Wrzesień , 2015|

„Pomagamy będącym w potrzebie”

Bezdomni z Kotowa żyją skromnie. Na jednego z mieszkańców miesięcznie przypada około 50 złotych. Większość dorosłych mieszkańców to bezrobotni. Najgorzej jest w zimie, bo latem mogą dorobić w lesie. Ich szef Adam Drewniak dwoi się i troi, by mogli przetrwać ten najcięższy czas, dlatego zwrócił się o pomoc do nas. Po raz kolejny Fundacja Duval [...]

Sierpień , 2015|

Kosmetyki do Góry Włodowskiej

Kolejny raz Fundacja Duval kupiła i wysłała najpotrzebniejsze kosmetyki dla Podopiecznych w Ośrodku Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej.

Sierpień , 2015|

Mikołajki w opolskiej „Szansie”

Fundacja Duval zgłosiła chęć pomocy i zorganizowania Mikołajek dla dzieci z Ośrodka Readaptacji Społecznej "Szansa" w Opolu. Dla Podopiecznych Dzieci Ośrodka kupiliśmy prezenty i zabawki dostosowane do wieku i oczywiście te wymarzone, wśród nich znalazły się: lalki płaczące, postacie z popularnej kreskówki Monster High, wózki, starsze dzieci dostały edukacyjne gry planszowe, a starsi książki. Tak [...]

Marzec , 2015|

Piec centralnego ogrzewania do Domu Samotnej Matki w Lucimi

Tuz przez groźnymi mrozami postanowiliśmy kupić bardzo potrzebny piec centralnego ogrzewania do Domu Samotnej Matki w Lucimi.

Listopad , 2014|

Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej

Zgodnie ze wcześniejszą obietnicą, Fundacja Duval spełniła potrzeby blisko 40 Wychowanków Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej, kupując pełną wyprawkę szkolną, tj: plecaki, piórniki, zeszyty i inne artykuły szkolne.

Sierpień , 2014|

Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej

Fundacja Duval kupiła i wysłała najpotrzebniejsze kosmetyki, urania oraz letnie obuwie dla Podopiecznych w Ośrodku Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej. Pod spodem list z podziękowaniami od Pani Dyrektor Placówki. Witam Panią! Bardzo dziękuję za przekazane nam dary z Państwa fundacji. Jesteśmy mile zaskoczeni ilością i jakością otrzymanych artykułów kosmetycznych, odzieży i obuwia. Te [...]

Lipiec , 2014|

Koło plastyczne przy SP im. Ks. T.A. Leszczyńskiego w Mikłusach

Zakup materiałów plastycznych na zajęcia koła plastycznego dla dzieci z rodzin ubogich, uczniów SP im. Ks. T.A. Leszczyńskiego w Mikłusach. Zgodnie z zapotrzebowaniem Fundacja Duval kupiła: farby, bloki, kredki, kleje, flamastry, bibuła, ołówki i wiele innych potrzebnych artykułów do zajęć plastycznych.

Maj , 2014|

Dom Matki i Dziecka im. Jana Pawła II w Jasieńcu Iłżeckim

Fundator i założyciel Fundacji pan Mark Duval tym razem osobiście przekazał ponad 40 rowerów dla Podopiecznych Domu Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym oraz riksze rowerowa dla niepełnosprawnej Podopiecznej. Radości Dzieci nie było końca. Każde z dziecko otrzymało na własność wcześniej wybrany przez siebie rower i kask. Dzieci nie mogły się doczekać naszego przyjazdu…. -> Dom Matki [...]

Maj , 2014|

Stowarzyszenie “Wspólnymi siłami” Dom Samotnych Matek z Dziećmi w Warszawie

Fundacja Duval zakupiła mięso, wędliny oraz inne artykuły spożywcze na zorganizowanie Świąt Wielkanocnych w Placówce.

Kwiecień , 2014|

Dom Dziecka im. Matki Weroniki w Siennicy

Zgodnie z życzeniem Fundacja zakupiła dla Domu Dziecka wymarzoną gitarę klasyczną firmy Admira wraz z futerałem, strunami na zmianę itp. Dodatkowo zakupione zostały ubrania, pieluszki dla najmłodszych oraz buty dla każdego Podopiecznego.

Marzec , 2014|

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Piasecznie

Fundacja Duval ufundowała dla Wychowanków SOSW w Piasecznie wspaniałe warsztaty muzyczno-plastyczne “Gamalowanki” prowadzone przez Darię i Andrzeja. Rozwijającym zabawom nie było końca! Ponadto każdy z uczestników warsztatów otrzymał upominek ufundowany przez Fundację Duval.

Marzec , 2014|

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Tomisławicach

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Tomisławicach poprosiła Fundację Duval o pomoc w zakupie potrzebnych dla Wychowanków nowych kompletów ręczników oraz kocy.

Marzec , 2014|

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Nie tylko…”

Fundacja Duval przygotowała paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla Podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “Nie tylko…”. Paczki zgodnie z prośbą zawierały ciepłe czapki, rękawiczki, szaliki i drobne słodycze.

Grudzień , 2013|

Powiatowy Dom Dzieci w Szczutowie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Fundacja Duval ufundowała najbardziej potrzebne artykuły oraz słodycze dla Podopiecznych z Powiatowego Domu Dziecka w Szczutowie.

Grudzień , 2013|

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Piasecznie

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w imieniu Fundacji Duval Malena Kowalska odwiedziła Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Piasecznie. Każdy z Wychowanków otrzymał paczkę z zamówionym u Mikołaja prezentem, miedzy innymi:  zestawy klocków Lego, lalki Monster High i Barbie, różnorodne puzzle, piłki gumowe rehabilitacyjne, urządzenia MP4, słuchawki, kosmetyki i duuużo słodyczy.

Grudzień , 2013|

Stowarzyszenie „Przyjaciel” w Obornikach

Październik , 2013|

Zakup Butów na Jesień i Kosmetyków dla Wychowanków Domu Dziecka w Jasieńcu

Kwota blisko 10.000 zł została przeznaczona na zakup butów jesiennych i dużej ilości kosmetyków dla podopiecznych i wychowanków Domu Dziecka w Jasieńcu.

Wrzesień , 2013|

Marwałd – Dom Odzyskanych Dla Życia

To już kolejny raz Fundacja Duval ufundowała za kwotę kilku tysięcy złotych podręczniki szkolne dla podopiecznych Domu Odzyskanych w Marwałdzie.

Wrzesień , 2013|