Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydowały się wesprzeć naszą Fundację przekazując na jej rzecz 1% swojego podatku. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!

Bardzo dziękujemy Panu Adolfo De Coene za projekt logo Fundacji.

Serdecznie podziękowania dla firmy Johnson & Johnson za wielokrotne przekazanie bardzo hojnych darów, których ilość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dary te (kosmetyki, pieluszki dla dzieci etc.) zostały przekazane kilka razy dla Domu Samotnej Matki w Lodzi oraz innych podopiecznych Fundacji.

Podziękowania dla firmy AVON za przekazanie na rzecz Fundacji kilkunastu sokowirówek, ktore zostaly rozdysponowane dla najbardziej potrzebujacych podopiecznych Fundacji tj. Domy Dziecka oraz potrzebujące rodziny.

Wielkie podziękowania dla Wojciecha Krosnowskiego za stworzenie pierwszej Fundacyjnej strony internetowej, oraz Grupie PTR (Agencja Interaktywna) za przygotowanie CMS strony Fundacji.

Dziękujemy Lubomirowi Pluteckiemu za projekt ulotki Fundacji.

Najcieplejsze podziękowania należą się naszym wszystkim Darczyńcom, którzy zdecydowali się wesprzeć finansowo Fundację Duval. Bez Was nie moglibyśmy robić tego co jest naszym celem!

Wielkie podziękowania należą się Marcinowi Czerwińskiemu – Insane – za przekazanie części swoich prac graficznych z wystawy na rzecz naszej Fundacji.

Serdeczne podziękowania dla Katarzyny Krosnowskiej za przekazanie na rzecz Fundacji wielu cennych darów!

Wszystkim, którzy wsparli Fundację poprzez udział w aukcjach internetowych również bardzo serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również klubowi Barbiebar oraz wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę pieniędzy dnia 26-11-2005.

Bardzo serdeczne podziękowania należą się naszym przyjaciołom z klubu Stalowe Magnolie z Krakowa. Dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy charytatywnej.

Pragniemy również podziękować firmie Open Travel Group z Krakowa za sponsorowanie głównej nagrody w loterii, która odbyła się podczas wieczoru w klubie Stalowe Magnolie.

Bardzo dziękujemy Conrado Moreno, za udział w “hiszpańskim” wieczorze w Domu Dziecka nr. 1 w Warszawie, za dostarczenie dzieciom wielkiej radości i za świetną zabawę.

Serdecznie podziękowania dla Katarzyny Żurawskiej i Marcina Niewiadomskiego za wspaniały pokaz tańca podczas “hiszpańskiego” wieczoru.

Ukłony dla Pani Katarzyny Romanowskiej i jej restauracji Villa Nuova za przygotowanie poczęstunku w Domu Dziecka im. Maryny Falskiej.

Serdecznie podziękowania dla Biura Turystyki Państwa Hiszpańskiego za przekazanie prezentów dla Domu Dziecka.

Serdeczne podziękowania dla Ani Pluteckiej za okazane wielkie serce i za pomoc w zorganizowaniu darów na rzecz dzieci z ośrodka przy ulicy Ciołka.

Serdeczne podziękowania za pomoc finansową oraz pomoc w organizacji wigilii w Domu Dziecka w Dębinkach firmie Instalłuk Sp. z o.o. oraz za osobiste zaangażowanie Sławomirowi Łukasiewiczowi i Aleksandrze Nagrabie.

Serdecznie dziękujemy aktorom z serialuNa Wspólnej” za udział i osobiste zaangażowanie w imprezie Mikołajkowej w domu dziecka w Radomiu.

Dziękujemy firmie Sango Klima za pomoc w transporcie biurek do szpitala w Konstancinie.

Dziękujemy bardzo serdecznie  firmie Express Handel Bez Granic Sp. z o.o. za przekazanie darów – drobne AGD do domu dziecka w Radomiu.

Dziękujemy Lunch Cafe Kwadrans za przygotowanie słodkiego poczęstunku podczas mikołajkowej wizyty w domu dziecka w Radomiu.

Dziękujemy Pauline Ignasiak za poświęcony czas i ciężką prace oraz zaangażowanie jako wolontariusz przy Onkoolimpiadzie 2016

Podziękowania dla firmy „ANTEX hurtownia artykułów pościelowych” za pomoc w skompletowaniu i sfinansowaniu wysyłki.

Bardzo dziękujemy firmie Seco Tools Poland Sp. z o.o. i Pani Annie Susam za przekazanie mebli biurowych na cele statutowe Fundacji.

Dziękujemy firmie Sango Klima i Panu Tomaszowi Żelichowskiemu oraz jego pracownikom za transport otrzymanych w darze mebli biurowych.

Zarząd Fundacji składa specjalne podziękowania dla Andrzeja Banaszewskiego, dobrego ducha strony internetowej Fundacji Duval!
Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za zebranie wszystkich informacji i zdjęć i stworzenie uporządkowanego, nowego oblicza strony, która wreszcie pokazuje nasze osiągnięcia!

Fundusze pozyskiwane są dzięki dobrowolnym wpłatom życzliwych ludzi, są to zarówno osoby fizyczne jak również zakłady pracy. Serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy nas wspierają.

Wszystkich, którzy popierają nasze działania i mają możliwość wesprzeć nas finansowo prosimy o kontakt lub wpłaty na konto bankowe Fundacji.